Gizlilik Politikası

emakine.net, siteye üye olan kullanıcıların kişisel bilgilerini hiçbir suretle üçüncü kişilerle paylaşmaz ve kamuya ilan etmez.  Ancak, adli makamlarca kanuna uygun biçimde talep edilen bilgilerin bu makamlarca paylaşılması sorunluluktur. Bu kapsamda herhangi bir soruşturma durumunda, savcılık veya mahkeme kararıyla talep edilecek tüm bilgiler bu makamlara iletilecektir. Bunun dışında kalan durumlar gizlilik ilkeleri dahilinde olup, güvencemiz altındadır.

İstatistik ve Pazar araştırması maksadı ile, kişisel bilgileriniz saklı kalma üzere, site üzerindeki hareketleriniz, sadece bu maksatlarla sürdürülecek çalışmalar için üçüncü kişi ve kurumlar ile paylaşılabilir. emakine.net üzerindeki tüm etkinliğiniz takip edilir ve kullanıcı deneyimini artırmak için kayıt altına alınır. Siteyi kullanarak bu koşulları kabul etmiş sayılırsınız.

Site veri tabanında kayıtlı bilgilerinizin, herhangi bir saldırı ile ele geçirilmesi durumunda, sitemiz sorumlu tutulamayacaktır. Her ne kadar veri güvenliğini üst düzeyde tutuyor olsak da, korsan faaliyetlere karşı %100 önlem alınabilmesinin mümkün olmamasından dolayı bu tip durumlarda yaşayacağımız veri kaybından ve bilgilerinizin ele geçirilmesinden dolayı sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Ödeme sistemleri bankalar ile kullanıcılar arasında kurulan 256bit güvenlik mekanizması ila korunan sistemlerdir. Firmamız va emakine.net sitemizin bu güvenlik mekanizmasının güvenliğini garanti etmesi söz konusu değildir. Bu nedenle bu aşamalarda meydana gelebilecek olumsuzluklardan emakine.net sorumlu tutulamaz. Sitemiz asgari sorumluluğu olan güvenli geçidi kurma vazifesini yerine getirmiş ve ilgili ödeme sistemlerini güvenli biçimde edinmiştir.

BDDK tebliğleri gereğice, güvenli geçit üzerinde gerçekleşen işlemlerden bankalar sorumludur. Bankalar istedikleri güvenlik standartlarına uygun şartları sağlayan sitelere ödeme sistemini kurar ve alışverişe izin verir. Bu nedenle sitemizin bu ve benzeri güvenlik soruyla ilgili garanti vermesi söz konusu olmadığı gibi, sorumluluğu da bulunmamaktadır.

emakine.net 2. el makina, ikinci el makina, Sahibinden makina, 2. el makine, Sıfır makine