Kullanım Koşulları

İşbu beyan ile siteye giren kullanıcılar, site yönetimi tarafından burada açıklanan hususları kabul etmiş sayılacaktır. İlerleyen zaman içerisinde ortaya çıkabilecek hiçbir mağduriyet nedeniyle emakine.net ve lisans sahipleri sorumlu tutulamayacaktır. Kullanıcının beyan edilmiş olan koşulları bilmemek nedeniyle sorumluluk reddi kabul edilmez. Kullanıcı siteyi kullanarak bu koşulları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

İçeriğin Değiştirilmesi

emakine.net yönetimi, kullanıcılara herhangi bir uyarı yapmaksızın; kullanıcı tarafından girilen içeriği değiştirebilir. Yayını durdurabilir ve/veya kullanıcıların haklarını kısıtlayabilir.

Sitenin Değiştirilmesi

emakine.net ilan etmeksizin sitede değişiklikler yapabilir. Düzenli bakım ve benzeri nedenlerle site belirli periyotlarda makul kesintilere uğrayabilir. Sitenin kesintiye uğraması durumunda ücretli süreli hizmetlerin ücretlerinde bir indirim yapılmaz ve iade söz konusu değildir. Tipografik hatalar nedeniyle sitede yer alan bilgilerin düzenlenmesi ve bu bilgiler nedeniyle açıklanan içeriğin reddedilmesi hakkı emakine.net sitesine aittir.

Kullanıcı Beyanları

Kullanıcıların siteye giriş yaptıkları ilanlarla ilgili tüm bilgiler kullanıcıların sorumluluğundadır. emakine.net ilan bilgilerinin ve/veya görsellerinin doğruluğunu garanti etmez.

Kullanıcıların iç hukukları kendi sorumluluklarındadır. emakine.net alış verişe aracılık yapmaz, yalnızca ürünlerin listelenmesini sağlar. Reklam geliri elde etmiş olsa dahi, emakine.net ürünlerin yanıltıcı beyanlarından ötürü ortaya çıkacak zararlardan mesul tutulamaz.

Dışarıya Verilen Bağlantılar

emakine.net kendisi haricindeki sitelere bağlantı verebilir. Bu durum, emakine.net’in bağlantı verilen kaynağa kefil olduğu sonucunu doğurmaz. Sitemiz dışındaki hiçbir kaynağı garanti etmemekteyiz. Ulaşacağınız linkten kaynaklanan herhangi bir olumsuzluk durumunda mesuliyet bütünüyle size ait olacaktır.

Fikri Mülkiyet ve Lisanslar

Siteye yükleyeceğiniz görsel ve metin içeriklerinin lisans ve teliflerle ilgili tüm sorumluluğu size ait olacaktır. Hak ihalalleri durumunda emakine.net sorumlu tutulamayıp, adli bir vakanın ortaya çıkması durumunda davaya taraf olmayacağımız, ancak gerekli bilgileri ileteceğimiz hususunu ihtaren belirtiriz. Telif ve lisansların korunması ile ilgili her tülü tedbirin alınmasında yardımcı olup, kanuna uygun biçimde talep edilen verileri paylaşabiliriz.

Sorumluluğun Reddi ve Sınırlandırılması

emakine.net bu sitede kullanıcılar (üçünü kişiler) tarafından gerçekleştirilecek hiçbir eylem nedeniyle sorumlu değildir. Yukarıda belirtilen hususlar dışında kalan ve siteye kullanıcılar tarafından eklenen içerikler nedeniyle ortaya çıkabilecek hiçbir hak ihlali veya diğer olumsuzluktan emakine.net sorumlu tutulamayacaktır. Aksi durumlarda yargılama yetkisi site sahiplerinin ikamet adreslerinde yer alan mahkemelerce kullanılacaktır.

emakine.net 2. el makina, ikinci el makina, Sahibinden makina, 2. el makine, Sıfır makine