Mağaza

Siz de ürünlerinizi çok geniş kitlelere duyurmak, arama kelimelerinde öne çıkmak ve sitede ayrıcalıklı hizmetlere kolayca erişmek ister misiniz? emakine.net üzerinde mağaza açarak, pek çok ayrıcalığa sahip olabilir ürünlerinizi kolayca alıcılarla buluşturabilirsiniz. Hemen şimdi mağaza açın, ayrıcalıklı olun.

Neden Mağaza Açmalısınız?

Sitede yer alan ilanlar eklenme tarihine göre listelenmekte ve tarihi eskiyen ilanlar bir süre sonra geriye düşmektedir. Oysa mağaza ilanları bazı öne çıkarma seçeneklerine otomatik olarak sahip olduklarından klasik ilanlara göre bir adım önde olurlar ve daha çok kullanıcıya erişebilirler. Ayrıca mağaza sahiplerinin site genelinde rutin tanıtımları yapılır ve bazı sekmelerde firma logoları düzenli olarak görüntülenir. Firma ismi, logosu ve iletişim bilgileri ekleyebildiğiniz mağaza prosedüründe, firmanıza ait detaylı açıklamaları girebilir ve sınırsız miktarda ilan yayınlayabilirsiniz.

Yoğun ürün trafiğiniz varsa ve ürünlerinizi hızla daha geniş kitlelere ulaştırmak istiyorsanız daima önce olmak için mağaza açmalısınız. Kaldı ki belli ilan adedini geçtikten sonra sistem sizi zorunlu olarak bu seçeneğe yönlendirir. Sitemizde bireysel ilanlar 15 ilana kadar ücretsiz yayınlanıyor olsa da, bu sayının üzerinde ilanlar, ticari sıfat kazanmış sayılır ve mağaza açma zorunluluğu bulunmaktadır.

Nasıl Mağaza Açılır?

Sitemizde mağaza açmak son derece basittir. Gizlilik ilkelerimiz gereğince saklı kalmasını taahhüt ettiğimiz, firma yetkilisine ait kişisel bilgiler ve iletişim bilgilerini açılacak üyelik formuna girmeniz durumunda üyeliğiniz kısa sürede aktif hale gelecektir. Aktifleşen üyeliğinizin ardından mağaza açma seçeneğini kullanarak, firmanıza ait bilgileri girebilir, mağaza açmak bedelini güvenli ödeme yöntemi ile veya banka havalesi ile transfer ettikten sonra mağazanıza hemen kavuşabilirsiniz. Sistem size mağaza işlemleriniz tamamlanana kadar 15 ilan hakkı tanıyacaktır. Bu hakkı kullanarak dilerseniz ilanlarınızı girmeye de başlayabilirsiniz.

emakine.net 2. el makina, ikinci el makina, Sahibinden makina, 2. el makine, Sıfır makine